2022

Podsumowaniem trzeciej edycji programu, była wielowątkowa wystawa pt. Life Takes on a Different Meaning, która powstała podczas trwania projektu. Kuratorka: Kama Wróbel Nagrodzone artystki: Daria Kowalewska, Ada Lach-Lewandowska. Wyróżnienie otrzymała Agnieszka Gotowała.

więcej

2021

Podsumowaniem drugiej edycji była wystawa pt. Obrzędy Intymne, na której można było oglądać zrealizowane podczas kilkumiesięcznej pracy projekty artystyczno-badawcze. Kuratorką wystawy była Kama Wróbel. Nagrodzone artystki: Aneta Lewandowska, Viktoriia Tofan Wyróżnienie otrzymała Emilia Marcjasz

więcej

2020

Reagując na niełatwą sytuację artystek i artystów w dobie Pandemii, w 2020 roku postanowiliśmy stworzyć program, który nie opiera się wyłącznie na pomocy finansowej, ale który poprzez swoją rozbudowaną formułę, ma szansę wpłynąć na ożywienie wrocławskiej sceny artystycznej oraz włączyć przedstawicielki i przedstawicieli młodego pokolenia w obszar dyskusji krytycznej i artystycznej. Projekt ten, będący edycją pilotażową, okazał się być programem potrzebnym i na stałe zagościł w programie OP ENHEIM. Nagrodzeni artyści i artystki: Jakub Jakubowicz, Oktawian Jurczykowski, Nikita Krzyżanowska, Liliana Piskorska. Wyróżnienie otrzymała Dorota Morawiec-Winiarska.

więcej